Sezonas piedāvājums kafejnīcā

Laba filma un gardas uzkodas - teicama kombinācija

Uzkodas Kartupeļi frī, springrolls un citas uzkodas
Uzkodas

Kartupeļi frī, springrolls un citas uzkodas

Suši Trīs veidu suši
Suši

Trīs veidu suši

Kokteiļi un siltie dzērieni No mohito līdz kafijai
Kokteiļi un siltie dzērieni

No mohito līdz kafijai

Popkorns un atspirdzinošie dzērieni Kino uzkodu klasika
Popkorns un atspirdzinošie dzērieni

Kino uzkodu klasika

Kā baudīt kino?

Četri soļi līdz lieliskai izklaidei

Reģistrējies vai ielogojies
Reģistrējies vai ielogojies
Izvēlies filmu
Izvēlies filmu
Pērc biļeti
Pērc biļeti
Baudi izklaidi
Baudi izklaidi

KINO LORA PRIEKŠROCĪBAS

Piedzīvo jaunu kino baudīšanas pieredzi

Komforts Apsēdies ērtā, lielā ādas krēslā, saņem pasūtījumu, baudi gardu maltīti un atspirdzinošu kokteili un atpūties līdz pēdējai filmas minūtei. Citiem vārdiem sakot - seansa laikā sasniedz jaunu kino baudīšanas līmeni. Vērts pieredzēt un atkārtot!
Komforts

Apsēdies ērtā, lielā ādas krēslā, saņem pasūtījumu, baudi gardu maltīti un atspirdzinošu kokteili un atpūties līdz pēdējai filmas minūtei. Citiem vārdiem sakot - seansa laikā sasniedz jaunu kino baudīšanas līmeni. Vērts pieredzēt un atkārtot!

Ēdienkarte Lai gan popkorns un filma ir lieliska kombinācija, KINO LORA iespējams pasūtīt arī citus gardus ēdienus. Suši, Cēzara salāti, kraukšķīgi frī kartupeļi, springrolls un citas gardas uzkodas var tikt pasūtītas līdz 30 min pēc seansa sākuma. Arī kokteiļu piedāvājums iepriecinās! Iespējams baudīt veģetāru maltīti.
Ēdienkarte

Lai gan popkorns un filma ir lieliska kombinācija, KINO LORA iespējams pasūtīt arī citus gardus ēdienus. Suši, Cēzara salāti, kraukšķīgi frī kartupeļi, springrolls un citas gardas uzkodas var tikt pasūtītas līdz 30 min pēc seansa sākuma. Arī kokteiļu piedāvājums iepriecinās! Iespējams baudīt veģetāru maltīti.

Serviss Mēs neesam liels kinoteātris, tieši tāpēc spējam nodrošināt kinoteātriem neraksturīgas ekstras, kas pārsteigs pat prasīgāko klientu. Augsts servisa līmenis ir KINO LORA trumpis un prioritāte.
Serviss

Mēs neesam liels kinoteātris, tieši tāpēc spējam nodrošināt kinoteātriem neraksturīgas ekstras, kas pārsteigs pat prasīgāko klientu. Augsts servisa līmenis ir KINO LORA trumpis un prioritāte.

Bonusi Kinoteātris piedāvā ne vien draudzīgas cenas ģimenēm un bērniem, bet arī ieviesis īpašu zemo cenu seansu katru ceturtdienu - Māmiņu seansu ar pieklusinātu skaņas, bet palielinātu - gaismas padevi. Tāpat pieejamas citas atlaides, izmantojot Siguldas ID karti un ČILI PICA Drauga karti.
Bonusi

Kinoteātris piedāvā ne vien draudzīgas cenas ģimenēm un bērniem, bet arī ieviesis īpašu zemo cenu seansu katru ceturtdienu - Māmiņu seansu ar pieklusinātu skaņas, bet palielinātu - gaismas padevi. Tāpat pieejamas citas atlaides, izmantojot Siguldas ID karti un ČILI PICA Drauga karti.

Kvalitāte Kinozāles aprīkotas ar jaunāko tehniku, lai nodrošinātu izcilu skaņas un attēla kvalitāti. Zālēs izstrādāta īpaša skaņas izolācija, lai sniegtu pilnasinīgu skaņas dziļumu. Tiek piedāvāti arī 3D seansi.
Kvalitāte

Kinozāles aprīkotas ar jaunāko tehniku, lai nodrošinātu izcilu skaņas un attēla kvalitāti. Zālēs izstrādāta īpaša skaņas izolācija, lai sniegtu pilnasinīgu skaņas dziļumu. Tiek piedāvāti arī 3D seansi.

Jauna zāle Kino baudītājiem ir pieejamas trīs lieliskas kinozāles, piedāvājot noskatīties jaunākās filmas izcili komfortablos apstākļos. Jaunās zāles 87 sēdvietas aprīkotas ar galdiņiem, kuros iestrādāts apgaismojums ērtākai ēdiena baudīšanai un sensora poga viesmīļa izsaukšanai. Šis ir komforts Kino Lora gaumē!
Jauna zāle

Kino baudītājiem ir pieejamas trīs lieliskas kinozāles, piedāvājot noskatīties jaunākās filmas izcili komfortablos apstākļos. Jaunās zāles 87 sēdvietas aprīkotas ar galdiņiem, kuros iestrādāts apgaismojums ērtākai ēdiena baudīšanai un sensora poga viesmīļa izsaukšanai. Šis ir komforts Kino Lora gaumē!